Viss ir Tavās rokās!

Summer-girls piedāvā dažādas iespējas reģistrētiem lietotājiem. Atšķirīgas vēlmes, dažādas iespējas

Modele

Cik daudzveidīgas ir preces un pakalpojumi, tik dažādas modeles tiek meklētas to reklamēšanai. Mūsu sadarbības partneru vidū ir starptautiskas reklāmas aģentūras un modeļu atlases kompānijas, kas meklē uzlecošās zvaigznes - „jaunas” sejas. Žurnāli, televīzija, reklāmas, katalogi, modes industrija – modele patiesi ir augsti pieprasīta profesija.

LAIMESTI UN LOTERIJAS

Ja Tu esi viena no „Summer Girls”, vari laimēt ne vien galveno balvu, bet arī uz ceļojumu uz Taizemi vai kādu no pārsteiguma laimestiem.

Kas jādara? - Viss ir vienkārši: aicini savus Facebook draugus nobalsot par Tevi, lai iegūtu pēc iespējas vairāk punktu*. Par uzvarētāju tiks kronēta dalībniece, kura konkursa noslēgumā būs ieguvusi visvairāk punktu. Savukārt tās dalībnieces, kuras būs tikušas pie vismaz 50 punktiem, piedalīsies izlozē par virkni pārsteiguma balvu.

*No viena Facebook profila par kādu no konkursa dalībniecēm iespējams nobalsot tikai vienu reizi.

REALITĀTES ŠOVS

Vairumā gadījumu realitātes šovu organizatori dalībniekus meklē tieši ar kastinga aģentūru starpniecību. Piedalīties realitātes šovā – tas nozīmē ceļot, iegūt jaunus draugus, labāk iepazīt sevi, pilnveidoties, kā arī kļūt atpazīstamam vai pat superslavenam!

AKTRISE

Trīs… divi… nofilmēts! Šī frāze spēj celt spārnos – vai tas būtu reklāmas, kino vai seriāla filmēšanas laukums. Mūsu padoms: neapstājies pie masu skatiem un otrā plāna lomām. Tiecies uz galvenajām! Bet sākums ir šeit, „Summer Girls” datu bāzē. Atliek tikai reģistrēties.

BIZNESS

Pārdot, popularizēt, vadīt akcijas un pasākumus – tā ir vērtīga pieredze un labs ienākumu avots. Mūsu datu bāzē esošās modeles ir pirmās pretendentes uz virkni labāko darbu piedāvājumu dažādās pasaules valstīs. Sadarbojamies ar uzņēmumiem, kas lepojas ar teicamu reputāciju.

MŪZIKAS KLIPS

Vilina iespēja uzmirdzēt mūzikas kanālu vai YouTube daudzmiljonu auditorijai? – Ļoti iespējams, ka kāds izpildītājs vai grupa savā klipā vēlas iekļaut tieši tevi! Mūsu datu bāzi izmanto klipu producenti no ASV, Lielbritānijas, Vācijas, Krievijas, Francijas un daudzām citām valstīm.